Kalkulator OC/AC


Ubezpieczenie przez Internet to coraz bardziej popularna forma sprzedaży polis. Wygoda i bezpieczeństwo zawieranych transakcji sprawia, że z roku na rok zwiększa się liczba ubezpieczeń zawartych online. Aby ułatwić klientom wybór i dokładne porównanie ofert OC lub AC stworzyliśmy kalkulator OC/AC. 

Kalkulator OC/AC 

Porównywarka OC i AC jest narzędziem, dzięki któremu w ciągu kilku minut można wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie OC/AC, dopasowane do potrzeb właściciela samochodu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań takich jak nasza porównywarka OC/AC, ubezpieczenia online  są bezpiecznym i świadomym zakupem, które dodatkowo pozawala nam zaoszczędzić pieniądze. Bezpieczeństwo naszych danych wynika z faktu, że nie są one ujawniane osobom trzecim. Świadomość zakupu wiąże się z tym, że to my decydujemy o zakresie ochrony ubezpieczenia, a  podane przez kalkulator OC propozycje uwidocznią nam różnice pomiędzy wybranymi Towarzystwami. 

Zastosowanie porównywarki SuperUbezpieczenia.pl jest gwarantem wyboru najlepszego i taniego ubezpieczenia, ponieważ dobór usług w ramach polisy tworzony jest przez nas, a to z kolei wpływa na jej wartość. 

Ubezpieczenie bez wychodzenia z domu

SuperUbezpieczenia.pl oferuje zakup ubezpieczenia online w kliku prostych czynnościach. Wystarczy podać dane do formularza, który dodatkowo wyposażony jest w „samouczka”, który rozwieje ewentualne wątpliwości. Co ważne, nie ma potrzeby wpisywanie po kilka razy naszych danych. Wystarczy raz wypełnić formularz, a uzyskamy oferty kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych na raz! Następnie po dokonaniu wyboru najlepszej oferty możemy opłacić składkę naszej polisy poprzez system PayU. Cały proces zakupowy następuje na naszej stronie! 

Zalety kalkulatora SuperUbezpieczenia.pl

  • Cały proces zakupowy na jednej stronie!
  • Brak przekierowania na stronę wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego!
  • Bezpieczne zakończenie transakcji dzięki PayU!
  • Ochrona danych!

Dzięki stronie SuperUbezpieczenia.pl samochód ubezpieczmy w ciągu kilku minut bez konieczności wizyty w ubezpieczalni, bądź kontaktowania się przez telefon z agentem lub konsultantem. Wystarczy skorzystać z komputera i dostępu do sieci. Należy dodać, że  porównywarka OC/AC na stronach SuperUbezpieczenia.pl dostępna jest również na tabletach i smartfonach, co znacznie ułatwia proces zawarcia ubezpieczenia online.

 

Dodaj komentarz

Loading